Magia perfum Molecule 01

Czy słyszałyście o perfumach Molecule 01 ?
Dla mnie to majstersztyk koncepcji i marketingu.
Dlaczego?


Niemiecki perfumiarz stworzył perfumy złożone tylko i wyłącznie z alkoholu i jednej molekuły znanej w perfumiarskim słowniku jako ISO-E-SUPER. Molekuła ta jest substancją stosowaną w wielu znanych perfumach, jednak pełni w nich rolę jedynie substancji dodatkowej.

W MOLECULE 01 jest głównym składnikiem i perfumy te robią prawdziwą furorę! Są sprzedawane w najbardziej ekskluzywnych drogeriach. Używa ich m.in. Natasza Urbańska, Anja Rubik, Kate Moss, Madonna, Elton John, Kate Moss czy Dita von Tease.

Ich wyjatkowość podobno polega na tym, że:
” na różnych osobach i w różnych sytuacjach pachną inaczej. Wchodząc w reakcję chemiczną ze skórą, za każdym razem zapewniają inny efekt. Raz są intensywne, innym razem prawie w ogóle niewyczuwalne. Można ich nie czuć na sobie, podczas gdy inni zachwycają się naszym zapachem. ”

„atomy tych perfum wnikają w każdy skrawek skóry, otaczając kobietę magią. Nie uwolnisz się od niego szybko. Bo nie zechcesz. Te perfumy bezczelnie uzależniają, wciągając w reakcje atomowe na poziomie uczuć. Kochasz je, chcesz je mieć przy sobie cały czas, chcesz stać się ich kroplą, żeby już nigdy się ich nie pozbyć. Czym pachną? Tobą. Nim. Wszystkim. Zapach geniuszu stworzyciela. Zapach absolutnie doskonały.”

Brzmi zachęcająco prawda? Niestety do wypróbowania nie zachęca cena (500 zł za 100 ml).
Można je jednak spróbować zrobić samemu za cenę nieporównywalnie niższą, jesteście zainteresowani przepisem? Emotikon smile

One thought on “Magia perfum Molecule 01”

Komentarze są zamknięte.