Nowy szablon – nowy konkurs

Witajcie!

Ostatnimi czasy zaniedbałam bloga z racji przebudowy, ale za to rozpoczęłam działalność na Facebooku. Nie sądziłam, że tak szybko zdobędę pierwszy 1000 polubień. A tutaj już prawie 1500 i nadal rośnie! Nie miałam jeszcze okazji podziękować za wszystkie komentarze i polubienia, więc czynię to teraz.

Bardzo serdecznie Wam dziękuję.

Niezmiernie się cieszę, że podoba się Wam moja pasja i przede wszystkim praca. Bo po blisko 3 latach doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że pisanie bloga to ciężka praca. Raz piszę częściej i więcej, kiedy indziej nieco mniej. Mam jednak nadzieję, że nikt z Was nie czuje się zaniedbany.

Plany na przyszłość?

Blog był, jest i mam nadzieję, że pozostanie już zawsze osobisty. Zgłębianie mojej wiedzy nie służyło tylko amatorskiemu „robieniu kosmetyków w kuchni”. Kilka lat temu pojawił się pomysł sprzedaży, a od 2 lat usilne starania o wprowadzenie kosmetyków do obrotu i nowej marki na rynek. I wiecie co? Jestem już bardzo blisko. Wkrótce pojawi się tymczasowa zakładka produkty, a później odrębny sklep. Mam nadzieję, że spodoba Wam się zarówno sklep, jak i oferowane przeze mnie produkty.

Konkurs

A teraz do rzeczy.

Moi Drodzy!

Blog jest przede wszystkim dla Was. Starałam się, aby nowy szablon był przejrzysty, intuicyjny i czytelny. Mam jeszcze trochę pracy, aby go dopieścić, jednak chciałam jak najszybciej umożliwić Wam korzystanie z niego, ponieważ sama przyznaje, że poprzedni wygląd miał być tylko chwilowy i roboczy.

Najlepszą ocenę są w stanie wystawić tylko Czytelnicy. O to właśnie chciałabym Was prosić i o tym będzie konkurs.

Napisz komentarz,

weź udział w losowaniu walentynkowego zestawu mydełek.

Celem tego konkursu jest zebranie jak największej liczby opinii na temat nowego wyglądu niniejszego bloga. Aby wziąć udział w losowaniu należy napisać komentarz tylko i wyłącznie pod tym postem. Komentarze należy pisać na blogu kremdlamnie.pl. W tym przypadku komentarze wstawiane na Facebooku nie będą brane pod uwagę, ponieważ tym razem losować nie będzie Natalka, a specjalnie przygotowana do tego funkcja, która wylosuje jeden komentarz.

Komentarze można wpisywać do piątku, 20 lutego 2015 włącznie.

Losowanie odbędzie się w niedzielę, 22 lutego, ok godziny 22:00.

O czym pisać, żeby wygrać?

Nieważne o czym. Odbędzie się losowanie. Chciałabym po prostu poznać Wasze opinie. Te dobre i te złe. Zwłaszcza te złe, żebym mogła się poprawić. Wystarczy, że napiszesz cokolwiek, a już weźmiesz udział w losowaniu. A może komuś z Was uda się znaleźć błąd na stronie? Może podpowiecie mi, jak coś zmienić, aby blog był przyjemniejszy w czytaniu?

Aby zasady były jasne i proste, proszę o umieszczanie tylko po jednym komentarzu. W ten sposób unikniemy wszelkich niedomówień. Dziękuję

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,
Karolina

PS.
A widziałaś (-eś) już nowy blog na komórce? I jak? Podoba się?

7 thoughts on “Nowy szablon – nowy konkurs”

 1. function zwyciezca() {
  $timestamp = strtotime('22-02-2015 22:00');
  srand($timestamp);
  $autorzy = array("Magda", "Agnieszka", "Kasia R.", "Ola", "torcik ;)");
  $index_zwyciezcy = rand(0, count($autorzy) - 1);
  echo "Zwycięża:" . $autorzy[$index_zwyciezcy];
  }

  Powyższą funkcję napisał mój mąż. Została napisana tak, aby 22-ego lutego o 22:00 wylosowała jedną osobę. Znawcy mogą potwierdzić, że wszystko jest ok, pozostali, łącznie ze mną, muszą zaufać. Nagrodę otrzymuje Ola.
  Jeszcze raz ślicznie dziękuję za Wasze opinie.

 2. Ja napiszę po prostu, że kończą mi się mydełka i wypadałoby wygrać nowe. Nie pogardziłabym kolejnym triumfem

 3. Agnieszko, Kasiu, Olu , Torciku – bardzo dziękuję za Wasze opinie. Są to dla mnie cenne wskazówki, każdą z uwag na pewno przemyślę. Jeszcze raz dzięki :-*
  Karolina

 4. Paek u góry zostawiłabym częściowo transparentny, bo kiedy robi się taki czarno-grafitowy wygląda to gorzej. No i ta trawka, która się pojawia na środku (kwiatek). Może to i fajny akcent, ale wg mnie wystarczą te piękne kwiaty w nagłówku Kolorystyka jest bardzo ładna, jasna i przejrzysta. Może to wina mojego komputera/przeglądarki, ale nagłówek wydaje mi się za duży Muszę zjechać sporo w dół, żeby dostać się do „prawdziwej treści”. O wersji mobilnej niestety się nie wypowiem, bo mam starą Nokię, więc nie mam możliwości Podoba mi się podział na kategorie. Wszystko, czego szukam na wyciągnięcie ręki
  Ps. Dołożyłam swoje i widzę, że masz już ponad 1700 polubień na FB!

 5. Krótko i na temat- bardzo profesjonalnie zrobiony. Może zmieniłabym ten górny pasek na inny kolor( dla mnie czarny gryzie się z fioletem i jest za smutny).

 6. Wygląd bloga rewelacyjny, przejrzysty, z klasą nie ma natłoku tekstu, obrazki, zdjęcia urozmaicają stronę , szukanie informacji bardzo intuicyjne
  Widać profesjonalną rękę Pana B.
  Pozdrawiam

 7. Świetnie działa wersja mobilna strony jest na prawdę przejrzysta i wszystko ładnie widać, wersja na komputer też wygląda dużo lepiej i łatwiej się odnaleźć . Widzę literówkę zaraz nad oknem komentarza „Twoa strona WWW” i zastanawia mnie jeszcze dlaczego daty pod tematami są przekreślone.
  Pozdrawiam

Komentarze są zamknięte.