O mnie

Nazywam się Karolina Latanowicz.
Od wielu lat zagłębiam się w tajniki tworzenia kosmetyków. Od 2013 roku prowadzę bloga kremdlamnie.pl, w którym dzielę się z Czytelnikami ciekawostkami i recepturami kosmetycznymi.

Zawartość swojego bloga podzieliłam na 3 kategorie. W zakładce „Receptury” zamieszczam receptury kosmetyków pielęgnacyjnych i dekoracyjnych wraz z dokładnym opisem ich wykonania. W zakładce „Chemia kosmetyczna” będę zajmowała się analizą kosmetyków od tak zw. „podszewki”;-), a w „Ciekawostkach” będę poruszała tematy, niekoniecznie związane z kosmetykami, ale które mnie bardzo zaciekawiły i uważam, że są godne podzielenia się z Wami:-) Zachęcam Was również ciepło do dzielenia się ze mną waszymi spostrzeżeniami, wątpliwościami, pytaniami

W 2015 roku stworzyłam i wprowadziłam na rynek własna markę kosmetyków naturalnych LaQ i mydełek glicerynowych Happy Soaps.

LaQ to marka kosmetyków bazujących na naturalnych składnikach. Stworzyłam ją z myślą o osobach ceniących prostotę pielęgnacji oraz życie w zgodzie z naturą. Od początku przyświecała mi maksyma, że nie marketing, a działanie powinno być najważniejsze.

Chciałam dać kobietom to, czego sama szukałam ­- kosmetyków dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry, zastępujących kilka różnych produktów i znacznie skracających czas spędzony w łazience. Wierzę, że każda z nas zasługuje na to, co najlepsze i każda może czuć się pięknie we własnym ciele, niezależnie od tego, kim jest i czym zajmuje się na co dzień.

Dzisiaj już nie sama, ale jako zespół wspaniałych osób gorąco polecam LaQ, bo wierzę, że dobry produkt obroni się sam.

W czerwcu otworzyliśmy swój pierwszy punkt stacjonarny w Galerii Malta (punkt na 1. piętrze przy Media Expert).

Serdecznie zapraszam

Karolina Latanowicz
mgr chemii ogólnej i kosmetycznej, technik farmacji