Seminarium na Wydziale Chemii UAM

Piątkowe seminarium było bardzo udane. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Pani prof. dr hab. Izabeli Nowak z Wydziału Chemii Stosowanej UAM za zaproszenie, a dr Annie Olejnik i dr Joannie Gościańskiej za ogromną życzliwość.

Z wielką przyjemnością i zaciekawieniem wysłuchalismy wszystkich wykładów. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i poznałam wiele przemiłych osób. Diana, Karolina, Grzegorz – pozdrawiam Was serdecznie.
Mam nadzieję, że nasz wykład, w którym podzieliliśmy się własnymi doświadczeniami, dotyczącymi wprowadzenia kosmetyku na rynek z punktu widzenia małego przedsiębiorcy, okazały się przydatne i zaciekawiły słuchaczy.

Mam też nadzieję, że druga część prowadzona przez mojego Męża, mimo, że bardzo niestandardowa (kto był, wie, o czym mówię ) także się spodobała, dała do myślenia i zmotywowała.

Kolejne edycja seminarium na Wydziale Chemii już za rok, prawdopodobnie 2 grudnia, warto wziąć w nim udział, przyjść i posłuchać.

Pozdrawiam serdecznie
Karolina

Document-page-001

One thought on “Seminarium na Wydziale Chemii UAM”

  1. Ze swojej strony mogę dodać, że bardzo ciekawie było posłuchać i Karoliny, i jej męża dowiedzieć się nieco o krokach, jakie Karolina musiała podjąć, zanim znalazła się w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. A także posłuchać motywującego wykładu męża-mówcy (racja, był niestandardowy, ale to dobrze, wszyscy słuchali z zainteresowaniem).

    Karolina – to, co stworzyłaś jest bardzo inspirujące i bardzo miło jest obserwować Twoje poczynania przez KremDlaMnie.pl jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy!

    A ze swojej strony dziękuję pięknie za pozdrowienia i również pozdrawiam serdecznie! Mam nadzieję, że do zobaczenia

Komentarze są zamknięte.