Warsztaty tworzenia własnego, indywidualnie dopasowanego kremu

WARSZTATY TWORZENIA WŁASNEGO KREMU DO TWARZY
W odpowiedzi na Wasze pytania i prośby postanowiłam zorganizować warsztaty tworzenia własnego, indywidualnie dopasowanego kremu do twarzy.

GDZIE ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY?

Warsztaty odbędą się w uroczym sklepiku z naturalnymi kosmetykami „ZIELONY KREM”, który znajduje się przy ul. Wrocławskiej w Poznaniu. Dlaczego to miejsce? Zdradzę Wam, że niebawem będzie to pierwszy stacjonarny sklep, który rozszerzy swoją ofertę o półprodukty do tworzenia własnych kosmetyków! Brakowało takiego miejsca w Poznaniu, prawda?

JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY WARSZTATY?

Ja to widzę tak: grupa będzie bardzo kameralna, 3 osobowa, tak mała, bym mogła do każdej z uczestniczek podejść indywidualnie i by wyniosła z warsztatów jak najwięcej umiejętności.
Każda z uczestniczek będzie miała do swojej dyspozycji wagę, mieszadło i dostęp do wielu najwyższej jakości składników naturalnych.

  • W pierwszej części usiądziemy sobie przy kawce i porozmawiamy o naszej skórze, czego potrzebuje, co jej nie służy i wykorzystując tę wiedzę wspólnie ułożymy receptury 3 kremów, swojego własnego i dwóch kremów pozostałych uczestniczek. Będzie to bardzo dobry trening.
  • Z ułożoną recepturą przechodzimy do drugiej części, w której przygotujemy swój własny, indywidualnie dopasowany krem.
    Oczywiście na koniec w przepięknym słoiczku zabierzemy go ze sobą do domu.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

  • Przygotowany przez nas krem będzie oparty na szlachetnych olejach,masłach a nie jak większość komercyjnych kremów na pochodnych ropy naftowej.
  • Będzie można wyeliminować substancje uczulające, barwniki czy substancje zapachowe i oczywiście substancje aktywne dobrać, uwzględniwszy aktualny stan skóry i jej potrzeby.
  • Każda z uczestniczek otrzyma materiały dydaktyczne, z pomocą których będzie mogła później samodzielnie odtworzyć krem.

Uwierzcie mi, od tej pory żaden sklepowy krem, nawet taki z najwyższej półki, nie zrobi już na Was większego wrażenia. Ja nie pamiętam już, kiedy kupiłam w sklepie krem do twarzy i jestem przekonana, że po warsztatach tak będzie również z Wami.

CENA
Cena warsztatu 100 zł .
Czas trwania 2,5h
Proszę o przesyłanie zgłoszeń wiadomością prywatną. W sprawie terminu będę kontaktowała się osobiście.
Serdecznie zapraszam.
Karolina